Od wielu lat współpracujemy z jednym z największych polskich producentów oprogramowania wspomagającego zarządzanie - Firmą ASSECO Business Solution.

Produkty Asseco WAPRO to programy dla małych i średnich przedsiębiorstw, wspomagające zarządzanie takimi obszarami jak sprzedaż i magazyn, finanse i księgowość, kadry i płace, a także sprzedaż mobilna i relacje z klientami. Kompleksowe i uniwersalne oprogramowanie Asseco WAPRO można wykorzystać w każdej branży. Systemy cechuje prostota instalacji, łatwość konfiguracji i intuicyjna obsługa.

Systemy Asseco WAPRO dostępne są w liniach produktowych przeznaczonych dla różnej wielkości przedsiębiorstw. Linie różnią się między sobą liczbą wchodzących w skład modułów i funkcjonalnością. Rozpoczynając pracę na Asseco WAPRO START można łatwo, wraz z rozwojem przedsiębiorstwa, migrować do bogatszej funkcjonalnie linii BIZNES czy najbardziej rozbudowanej linii PRESTIŻ wyposażonej w możliwości analiz. Podział na linie produktowe ułatwia Klientom wybór najodpowiedniejszego dla nich pakietu do zarządzania.

W ofercie marki Asseco WAPRO znajdują się także dwie specjalistyczne linie - Asseco WAPRO BIURO dedykowane dla Biur Rachunkowych oraz Asseco WAPRO MOBILE przeznaczone dla przedstawicieli handlowych pracujących w terenie oraz kadry menedżerskiej.

    b_prestiz_p.gif b_mobile_p.gif
WF-Fakturka Fakturowanie WF-Fakturka        
WF-Mag Sprzedaż i magazyn WF-Mag WF-Mag WF-Mag*   WF-Mag Mobile 2
WF-KaPeR Księga podatkowa WF-KaPeR WF-KaPeR   WF-KaPeR  
WF-FaKir Finanse i księgowość   WF-FaKir WF-FaKir WF-FaKir  
WF-bEST Środki trwałe   WF-bEST WF-bEST WF-bEST  
WF-GANG Kadry i płace   WF-GANG WF-GANG WF-GANG  
WF-Analizy Analizy wielowymiarowe   WF-Analizy WF-Analizy    
WF-CRM Zarządzanie relacjami
z klientami
  WF-Mag      

* - Program dostępny również w rozbudowanym wariancie PRESTIŻ PLUS